Yardım VideolarıTasarım Ayarları Yardım VideolarıYardım Dökümanları
Mesafeli Satış Sözleşmesi Ayarları


Kontrol panelinizden ön bilgilendirme formu ve mesafeli satış sözleşmesi ayarlarını kolayca yapabilirsiniz, bunun için aşağıdaki adımları izleyiniz,


1- Site ayarları -> Mesafeli Satış Sözleşmesi sekmesine tıklayınız,

2- Mesafeli Satış Sözleşmesi düzenleme formunu açınız,

3- Açılan formda genel olarak çoğu e-ticaret sisteminin kullandığı mesafeli satış sözleşmesi maddeleri yazılı ve hazır halde gelir. Bu bölümde sizin kendinize göre dözünlemeniz gereken alanlar kırmızı olarak işaretlenmiştir. Kırmızı alanları kendinize göre düzenleyip formu kaydediniz. Çok ekstra bir sektörde faaliyet gösteriyorsanız formu komple kendinize göre de düzenleyebilirsiniz. Formun ilk bölümünde ön bilgilendirme formu gelir, aşağı doğru devam ettiğinizde mesafeli satış sözleşmesi gelir. Tüm alanları en aşağı kadar kontrol edip kırmızı alanları kendinize göre düzenleyiniz.

4- Dikkat etmeniz gereken küçük bir nokta var. Dikey slashlar ile yazılmış kelimeler vardır, örnek olarak alttaki resimde |ODEME_SISTEMLERI| işaretlenmiştir. |URUNLER| gibi kelimeler vardır. Bu dikey slash lar ile yazılmış kelimeler değişkendir. Bu değişkenleri silmeyiniz. Bu değişkenlerin bulunduğu alanlara sipariş esnasında gerçek veriler gelmektedir.